Duyurular > Ödeme işlemlerinde Garanti bankası güvencesi | Kısa mesaj ile bildirim sistemi devreye girmiştir. | Satıcı Üyelerimizin Dikkatine | Komisyon Oranlarımız |

Satıcı Üyelerimizin Dikkatine

Degerli satici üyelerimiz;

  Ürün eklerken o ürüne ait genis bir açiklama yapmaniz alici açisindan önem arz etmektedir.Bu nedenle asagidaki maddelere uymaniz önemle rica olunur.

1.Eklemis oldugunuz ürün görsellerine ait kullanilan malzeme, boyut, kullanilis amaci, siparis ürünü ise teslim süresi gibi önemli detaylari lütfen açiklama kismina imla kurallarina riayet ederek yaziniz. 

2.Etiket kismina ürününüze ait gireceginiz anahtar kelimeler alici üyenin ürününüze kolay ulasmasini saglayacaktir.Örnegin ürününüz amigurumi bebek ise anahtar kelimeleri; amigurumi, örgü bebek, örgü oyuncak, el emegi .seklinde aralarina virgül koyarak yaziniz.

3.Eklediginiz ürün görselleri için uygun kategoriyi seçmeniz alici üyeyi dogru yönlendirerek size en kisa yoldan ulasmasini saglayacaktir.Ayrica ürün görselinizle uyumlu bir kaç farkli kategori de seçebilirsiniz.Örnegin eklediginiz ürün igne oyasinda yapilmis bir tesbih ise hem igne oyasi hem tesbih kategorisini seçebilirsiniz.

4.Eklediginiz ürün görsellerinde amblem, tanitici yazi,antet gibi uygulamalar olmamasina dikkat ediniz.Sitemiz siz satici üyelerin haklarini korumak adina ve paylasmis oldugunuz ürün görsellerinizin 3.sahislar tarafindan farkli platformlarda kullanmasini önlemek adina otomatik antet uygulamasinda bulunuyor.

 Anlayisiniz için tesekkür eder bol kazançlar dileriz...